Gizlilik Politikası

 

Değerli mySKI Kullanıcıları;

 

Gizlilik Kurallarımız kapsamındaki haklarınız hususunda bilgilendirmemiz;

 

Myski Medya Bilişim ve Elektronik Teknolojileri Sanayi A.Ş. ve www.myski.com.tr Sitemizde (mobil uygulaması dahil) üye-müşteri bilgilerinin gizliliği, korunması, Gizlilik Kuralları-Politikası ve Uygulama-Kullanım Şartları geçerlidir.

Üyeler tarafından verilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluşça sistemlerde ve internet altyapısında alınmıştır. Sitemizi kullanımlarınızda tüm kredi kartı işlemleri ve onayları Şirketimiz’ den bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşlarınca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı "şifresi" gibi bilgiler Şirketimiz tarafından görülmez ve kaydedilmez).

Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Tarafımızca toplanmış olan tüm bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır. Rezervasyon ve satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi, işlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için site ve uygulama kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi ve kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması tarafımızca güvenli bir ortamda saklanmaktadır.

Web Sitesi'ni ve mobil uygulamayı kullanarak site veya mobil uygulama aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizi Myski.com.tr ve ona bağlı şirketlerin, ortak ve acentelerin sağlamış olduğu diğer ürünler veya hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ya da şu anki ürünlerimiz, hizmetlerimizin satışı ve kampanya duyurularımızı iletmek amacıyla kullanabiliriz.

Her hâlükârda gizliliklerinin korunması için gereken tedbirler alınmak ve kişisel verilerin işlenmesine dair tüm yasal ilkelere uygun olmak üzere; aktivite, alışveriş, iletişim ve diğer her türlü kişisel olan-olmayan bilgileriniz Şirketimiz  Myski Medya Bilişim ve Elektronik Teknolojileri Sanayi A.Ş. ve keza ortakları-iş ortakları, halefleri, servis sağlayıcıları-tedarikçileri ve bunların belirleyeceği üçüncü kişiler/kuruluşlar tarafından, aldığınız/ilgilendiğiniz ürünler ile ilgili müşteri hizmetleri, tüketici hakları ve diğer imkanlardan istifade edebilmeniz ve/veya bunlarla ilgili ticari-mali-hukuki sorumluluk ve yükümlülüklerin yerine getirilebilmesi ve/veya temel hak ve özgürlüklerinize zarar vermemek kaydıyla hukuken meşru menfaatler için gereken veya zorunlu olan durumlarda işlenebilecektir.

Site'nin mobil uygulamasının (akıllı cihaz uygulamasının) kullanıldığı hallerde Üyelerin Şirketimize, bayileri, anlaşmalı kuruluşları ve hizmet sağlayıcılarına ait mecralar içerisinde yer aldıkları yapıları-siteleri ziyaretlerine ve buralardan alışverişlerine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgiler de (konum verileri, incelenen ürünler ve alışveriş konusu ürün-tutar bilgileri dahil) cihazlarında ilgili fonksiyonlar açık ise Bluetooth ve kablosuz ağ bağlantılarından uygun teknik yöntemler ile alınabilir, yukarıdaki paragrafta belirtilen çerçevede anılan şirketler ve kuruluşlarca yurt içinde ve dışında işlenebilir, aktarılabilir.

Sitemizden ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları, kullanım, iletişim ve kişisel veri işlenme şartları geçerlidir; reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi, kullanım şartları ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir.

Gizlilik Kurallarımız dışında Web Sitemizden ve mobil uygulamalarımızda yaptığınız aktivitelerinizde, alışverişlerinizde ve her işlem sırasında “Kullanım Şartnamesi” geçerli olacaktır.

Tüm bu konularda ek bilgi almak için MYSKI’ye danışabilirsiniz.

Müşterilerimiz-üyelerimiz talep ve şikayetlerini şu iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimize bildirebilir; Myski Medya Bilişim ve Elektronik Teknolojileri Sanayi A.Ş.

 

Adres:

Konaklar Mah. Selvili Sok. No:13 Kat:3 Daire:5

34330 Beşiktaş - İstanbul

Tel: (+90) 212 982 20 90

Mail: info@myski.com.tr